Maikuu on töötukassas tervisekuu

Kui veel paar aastat tagasi tähistati töötukassas tervisenädalat, siis juba teist aastat on terve maikuu pühendatud tervisele ja liikuvale elustiilile. Lisaks võetakse esmakordselt osa Firmaspordi poolt korraldatavast Eesti Sportlikem Riigiasutus 2022 sarjast, kus juba on mõõtu võetud teiste avaliku sektori organisatsioonidega bowlingus, korvpallis ja kardisõidus.

Tervisekuu iga tööpäeva alustati ühiste hommikuvõimlemistega üle Teamsi. Juhendajateks loomulikult meie oma töötajad.

Saaremaa osakond võimlemist läbi viimas

Mai keskel toimus traditsiooniline sammulugemise väljakutse, millest võttis osa 166 töötajat ja kahe nädala jooksul tehti koos üle 27 miljoni sammu, esikohale tulnud tiim sellest 1,6 miljonit.

Et töötajaid kevadel väga vajalike vitamiinidega laadida, olid esmakordselt kõigis osakondades iganädalased puuviljapäevad.

Lisaks võeti ühiselt osa 21. mail toimunud Maijooksust

ca 50 töötukassa naist osales Maijooksul

2022. aasta jooksul saavad kõik töötukassa töötajad osa võtta töötukassa 20. sünnipäeva puhul loodud mängust, kus eesmärk on külastada töötukassa osakondi üle Eesti ning avastada ka nende lähedusse jäävaid muid vaatamisväärsusi kogudes niimoodi punkte. Nii ootavad läbi käimist Kadila raketibaas Lääne-Virumaal, Alatskivi loss Tartumaal ja Lüübnitsa vaatetorn Võrumaal. Kõige usinamatel töötajatel on ammu enam kui pooled ca 120 kohast läbi käidud.

Tervisest hoolimine on osa töötukassa hüvede paketist

Meie töötajad läbivad regulaarselt tervisekontrolli ning silmanägemise muutumisel hüvitame kuni 100 eurot Sinu uute prillide maksumusest. Igakuiselt hüvitame Sinu spordi- ja massaažikulud 33 euro ulatuses. Terve maikuu on meil pühendatud tervisele ja aktiivsele eluviisile. Lisaks võtame koos osa erinevatest spordiüritustest.

Teiste hüvede kohta vaata www.meietootukassa.ee

Koos muudame töömaailma!


Jaga artiklit

Facebook
LinkedIn

Vanemad postitused

Palju õnne meie Saaremaa osakonnale!

19. oktoobril tunnustas selleaastase täiskasvanud õppija nädala raames Saaremaa vallavalitsus aasta tublimaid tegijaid täiskasvanuhariduse valdkonnas. Aasta õppijasõbralik tööandja 2022 Saaremaal tiitli sai meie

#keskkonnakuu töötukassas

Pea tuhande töötajaga ja 20 üle Eesti asuva bürooga on töötukassa suur organisatsioon ning saame väga hästi aru, et meie

Maikuu on töötukassas tervisekuu

Kui veel paar aastat tagasi tähistati töötukassas tervisenädalat, siis juba teist aastat on terve maikuu pühendatud tervisele ja liikuvale elustiilile.