#praktika töötukassa personaliosakonnas, osa 1

Kuigi töötukassa alles liigub praktikaprogrammi väljatöötamise suunal, siiski praktikandid satuvad ka juba praegu meie organisatsiooni. Täna saate lugeda personaliosakonnas oma praktikat tegeva Tallinna Majanduskooli personalispetsialisti eriala tudengi Kendra Roseni kokkuvõtet tema esimesest kuust.

Kendra Rosen:

14. veebruaril töötukassa kontori ustest sisse astudes ei olnud mul palju aimu sellest, mis mind praktika jooksul ees ootab ja veel vähem teadsin, kuidas nende kümne korruse peal täpsemalt ringi toimetama peaks. Pärast eesmärkide ja praktikaplaani läbirääkimist ning maja tutvustavat ringkäiku hakkas aga teekond peale. Tänaseks olen kontoriga kohanenud kohanenud, saanud proovida ka kodukontoris töötamist ning personaliosakonna musketäride käe all palju õppinud ja tegutseda saanud.

Senine praktikaperiood on olnud täidetud erinevate tegevustega. Olen saanud tutvuda ja toimetada mitmete teemade kallal: tööandja bränding, värbamine, sisekommunikatsioon ning koolitus ja arendus. Üks minu põhiülesanne on aga praktikaprogrammi väljatöötamine. Niisuguse projektiga tegelemine on minu jaoks täiesti esmakordne kogemus ja tegelikult oli alguses selline vastutus ka veidi hirmutav. Projektiga alustades lähed aga protsessi sisse ning sellised mõtted kaovad ja oled tänulik selle eest, et sulle selline võimalus ja õppimiskoht on antud. Läbi uute asjade katsetamise võib lisaks valdkonna tundmaõppimisele ka enda kohta nii mõndagi teada saada.

Ehkki olen juba praeguseks erinevate personalitöö valdkondade nüsansside kohta õppinud, siis praktika lõpuni on jäänud veel kuu aega ning usun, et avastamisrõõmu jätkub veel palju.

Jaga artiklit

Facebook
LinkedIn

Vanemad postitused

Maikuu on töötukassas tervisekuu

Kui veel paar aastat tagasi tähistati töötukassas tervisenädalat, siis juba teist aastat on terve maikuu pühendatud tervisele ja liikuvale elustiilile.