Töötukassa juhtide arenguprogramm sai tunnustuse

Kolmapäeval, 6. aprillil tunnustas Eesti Personalijuhtimise Ühing ehk PARE 2022. a Parimate Personaliprojektide konkursi parimaid. On suur rõõm, et meie panust töötajate arendajana on märgatud: eripreemia juhtimiskvaliteedi edendamise eest sai Eesti Töötukassa juhtide arenguprogramm! 

Miks me töötukassas tegeleme juhtide arendamisega?

Personalijuht-tööandjatega koostöö nõunik Kristiina Palm: “Organisatsiooni vaates on juhid strateegiliste eesmärkide saavutamisel võtmerollis ning nende kompetentsus on eesmärkide saavutamise üks eeldusi.Ja veel – kui meil on tugevad juhid, siis oleme organisatsioonina valmis muutusteks ja kriisideks. Tänases päevas olles saame ainult tänutundega vaadata tagasi sellele hetkele 2017. aastal kui juhtide süsteemse arendamisega algust tegime. Tänu arenguprogrammile, on Eesti töötukassas on tekkinud arenguring, mis panustab igapäevaselt iseenda kasvamisse. Organisatsioon toetab juhtide arengut ning juhid omakorda organisatsiooni arengut. Tööandjana saame öelda, et meie kompetentsed juhid on üks meie tugevustest, mida hindavad kõrgelt meie tänased töötajad andes kõrgeid hinnanguid juhtimisele iga-aastases rahulolu uuringus. Juhtide teadliku arendamisega soovime taset hoida ning seeläbi tõsta enda konkurentsieelist tööandjana ja ligi meelitada uusi tublisid inimesi. Oleme tänaseks programmi üheskoos meie juhtidega loonud üle 4 aaasta ja nüüd tundsime, et tervik hakkab kuju võtma ja oleme valmis oma kogemust ka laiemalt jagama. Aga me ei oleks siin, kui poleks meie endi juhtide valmisolekut osaleda ja pühendumust sellesse arenguringi jätkuvalt panustada. Ja ring on ju ring ehk kõik jätkub…” 

#meietootukassa

Jaga artiklit

Facebook
LinkedIn

Vanemad postitused

Palju õnne meie Saaremaa osakonnale!

19. oktoobril tunnustas selleaastase täiskasvanud õppija nädala raames Saaremaa vallavalitsus aasta tublimaid tegijaid täiskasvanuhariduse valdkonnas. Aasta õppijasõbralik tööandja 2022 Saaremaal tiitli sai meie

#keskkonnakuu töötukassas

Pea tuhande töötajaga ja 20 üle Eesti asuva bürooga on töötukassa suur organisatsioon ning saame väga hästi aru, et meie

Maikuu on töötukassas tervisekuu

Kui veel paar aastat tagasi tähistati töötukassas tervisenädalat, siis juba teist aastat on terve maikuu pühendatud tervisele ja liikuvale elustiilile.