IT-spetsialist

Meie juures ootavad Sind põnevad väljakutsed IT protsesside arendamisel. Meie juures ümbritseb Sind oma ala ekspertidest koosnev kokkuhoidev meeskond ja kaasaegne töökeskkond, kust ei puudu ka nutikad lahendused.

Meie pakume Sulle

pildil on neli naisterahvast istumas ning jälgimas, mida meesterahvas pabertahvlile näitab

Võimaluse teha tähendusega tööd

Sinu ülesanne on hoida töökorras süsteeme, mida Su kolleegid tööotsijate aitamiseks kasutavad ning seeläbi oled osa suurest protsessist, mis muudab inimeste elusid positiivses võtmes.

pildil on seljaga meesterahvas istumas laua taga ja uurimas arvutiekraani

Huvitavad tööülesanded ja paindliku tööaja

Sinu töö on mitmekülgne ning sisaldab peale IT-süsteemide korrashoiu ka pidevalt siseklientidega suhtlemist. Samuti saad soovi korral valida, kas töötad kodust või kontorist.

Aktiivse tugimeeskonna ja ruumi areneda

Sinu töökaaslased on oma ala asjatundjad, kes võtavad Sind kiiresti omaks ning tekitavad sooja koduse tunde.

IT-spetsialist

IT-spetsialist kuulub infrastruktuuri tehnilise toe tiimi. Tema ülesandeks on infosüsteemide esmase kasutajatoe pakkumine, kasutajapöördumiste vastuvõtmine ja registreerimine ning probleemide lahendamine. Lisaks tegeleb IT-spetsialist tarkvara installeerimise, seadistamise ja administreerimise ning Windows tööjaamade ja pilveteenuse Office365 haldamisega. Tema töös on tähtsal kohal suhtlusoskus ja avatus uutele väljakutsetele.

"Töötukassa IT-valdkond on väga lai ja hõlmab keerukaid infosüsteeme, mille arendamiseks ja protsesside automatiseerimiseks kasutatakse uusimaid tehnoloogiaid. Töö selles valdkonnas pakub väljakutseid ja võimalust läbi pideva enesearendamise panustada ühiskonna heaollu ja enese arengusse."

Oliver, IT osakonna juhataja

Vajalikud teadmised ja oskused

  • IT spetsialistiks sobid valatult juhul, kui oled infotehnoloogia kõrghariduse ja tehnilise taibuga avatud suhtleja;
  • soovid tagada siseklientide kõrge rahulolu nende tehniliste probleemide lahendamisel ja töövahendite korrashoiul.

Tekkis huvi?

Jäta meile oma andmed, et saaksime Sinuga sobiva pakkumise korral ühendust võtta.