Karjäärinõustaja

Karjäärinõustaja inspireerib kliente oma unistusi püüdma ning aitab luua seoseid tööturu võimalustega. Töötukassa toetab karjäärvalikute tegemisel nii õpilasi, töötavaid kui vanemaealisi inimesi – oleme suurim ja mitmekülgseim karjääriteenuste pakkuja Eestis.

Meie pakume Sulle

Huvitava ja püsiva töö

Puutud kokku inimestega kõikvõimalikest valdkondadest ning saad seega pidevalt oma silmaringi laiendada ning ükski Su tööpäev ei ole täpselt ühesugune. Ühtlasi ei jää karjäärimuutjaid kunagi väheks ning seetõttu võid olla kindel, et Sinu töökoht on ka aastate pärast olemas.

Kollektiivi, kes on oma töö fännid

Meie karjäärinõustajad armastavad tõeliselt oma tööd, hoiavad end kursis pidevate tööturu muutustega ning teevad Sinustki lühikese ajaga fännklubi liikme.

pildil on seljaga meesterahvas istumas laua taga ja uurimas arvutiekraani

Paberivabaduse ja kaasaegsed infosüsteemid

Meil toimub töö paberivabalt infosüsteemides, mis tagab protsesside kiire toimimise ja hoiab kokku aega, mida saad pühendada kliendi abistamisele.

Karjäärinõustaja

Karjäärinõustaja valmistab ette ja viib läbi karjäärinõustamisi individuaalselt ja grupis, mille jooksul selgitab välja ja hindab inimeste oskusi, võimeid ning isikuomadusi. Selleks kasutab ta erinevaid teste, töölehti ja kaarte. Koostöös kliendiga koostab ta ka karjääriplaani, mis aitab muuhulgas leida väljapääsuteid tööalastest ummikseisudest, näiteks kaaludes alternatiivseid õppimis- või töövõimalusi. Lisaks nõustamisele korraldab ja osaleb karjäärinõustaja teenuse teavitusüritustel.

"Oleme karjäärinõustajate tiimiga oma töö tõelised fännid – tahame inimesi aidata ja teeme seda hingega."

Anne, karjäärinõustaja

Vajalikud teadmised ja oskused

  • Karjäärinõustaja ametikohale oled oodatud, kui omad kõrgharidust ja varasemat nõustamiskogemust;
  • soovid aidata inimesi nende karjääriteel sobivate lahendusteni jõuda.

Tekkis huvi?

Jäta meile oma andmed, et saaksime Sinuga sobiva pakkumise korral ühendust võtta.