Spetsialist (taotluste menetleja)

Pane proovile oma ametialased oskused ja teadmised ning tee tööd, millel on tõeline tähendus! Meie keskkonnas saad end tööalaselt teostada ning Sinu panust märgatakse.

Meie pakume Sulle

pildil on seljaga meesterahvas istumas laua taga ja uurimas arvutiekraani

Tööalase eneseteostuse

Töötukassas on Sul võimalik võtta vastutus ning hallata kogu menetluse protsessi, millest ei puudu ka väljakutsed ning võimalused areneda ja juurde õppida.

pildil on neli naisterahvast istumas ning jälgimas, mida meesterahvas pabertahvlile näitab

Tähendusliku ja püsiva töö

Sinu töö tulemus mõjutab otseselt tööotsijate heaolu ning kuna tööotsijaid tekib pidevalt juurde, siis on Sul alati kedagi abistada.

Läbimõeldud ja tõhusad tööprotsessid koos sütitava kollektiiviga

Meil toimub töö paberivabalt infosüsteemides, mis tagab protsesside kiire menetluse ja jätab vaba aega ka oma meeskonnakaaslastega ideede ja teadmiste vahetamiseks.

Spetsialist (taotluste menetleja)

Spetsialisti peaülesandeks on tööotsijate toetuse või hüvitise taotluste menetlemine. Selleks võtab ta vastu laekunud taotlused, kontrollib üle seal esitatud andmed, vajadusel taotleb täiendavaid dokumente ja andmete esitamist ning valmistab ette taotlusega seotud otsuseid. Oma töö lihtsustamiseks kasutab spetsialist automaatmenetluse digitaalset lahendust, mis on Eestis ainulaadne.

"Töötukassas spetsialistiks olemine on mulle meelepärane eelkõige seetõttu, et mu töö on teatud grupile ühiskonnas kasulik ja vajalik ning ma saan seeläbi inimesi aidata."

Ahti, töövõimetoetuse spetsialist

Vajalikud teadmised ja oskused

  • Sobid hästi menetlejaks, kui omad kõrgharidust õigus- või majandusvaldkonnas;
  • oled oma töös täpne ja kiire ning otsid võimalusi eneseteostuseks.

Tekkis huvi?

Jäta meile oma andmed, et saaksime Sinuga sobiva pakkumise korral ühendust võtta.