Haridusjuhtide praktikaprogrammi osalised külas töötukassal

16. veebruari pärastlõunal toimus meie karjäärikeskuses käesoleval aastal Haridusjuhtide Praktikaprogrammis osalejate kohtumine.

Üheskoos töötukassa juhatuse esimehe Meelis Paaveliga, personalijuhi Kristiina Palmi ja teenindusjuhi ning programmi mentori Anu Harjoga tutvustati haridusjuhtide programmis osalejatele nö töötukassa köögipoolt. Milline on töötukassa saamislugu, kuidas meie pea tuhandepealine organisatsioon on sisemiselt üles ehitatud ja kuidas siin hoolitsetakse oma inimeste eest. Peatuti väärtustel, räägiti juhtide ja töötajate arendamisest, toetamisest ja sellel, kuidas strateegilised eesmärgid jõuavad iga töötajani. Lisaks jagati kogemust, mis motiveerib inimesi siin töötama. 

Kõlasid ka Eesti Töötukassas praktikal oleva Läänemere Gümnaasiumi õppejuhi Julia Vratskihi muljed ja mõtted, näiteks sellest, et esimesed päevad uuel töökohal võivad osutuda saatuslikeks – uus meeskonnaliige peab tundma, et ta on oodatud ja tema liitumist meeskonnaga väärtustatud. Samuti sihikindel asutuse bränding teeb ettevõtte äratuntavaks ja tekitab ühiskonnas usaldustunde. Juhi ja asutuse teekond edule algab julgusest teha asju teisiti ja omavahelisest koostööst. 

Jaga artiklit

Facebook
LinkedIn

Vanemad postitused

Töötukassa on hariduse sõber

Meie lõunapoolsetest osakondadest tuleb häid uudiseid. Nimelt tunnustas 28. septembril SA Võrumaa Arenduskeskuse juhatuse liige Tiit Toots tänusündmusel Antsla Kultuurikeskuses