Töötukassa on avaliku sektori Top Tööandja!

Juba 12 aastat valib juhtiv värbamispartner CV-Online Estonia Top Tööandjaid ning sel aastal saame õnnestus meil napsata avalikus sektoris 1. koht!

06.12.2023-10.01.2024 viis CV.ee läbi iga-aastase Top Tööandja uuringu, mille käigus selgus, kes on just need tööandjad, kelle juures soovitakse enim töötada. Uuring kogus rekordiliselt pea 16 000 vastust. Lisaks 2024 aasta Top Tööandjale valiti parimad tööandjad seitsmes erinevas ärisektoris.

Esmakordselt sellel aastal sai hääletada ka avaliku sektori kategoorias ning kindla esimese koha saavutas Eesti Töötukassa. Tasakaaluka teise koha võitis Ida-Tallinna Keskhaigla AS ning võiduka kolmanda koha pälvis Fertilitas AS.

Meil on hea meel, et lisaks sellele, et me aitame Eesti inimestel tööd leida, oleme jõudnud avalikkuse teadvusesse ka kui suurepärane tööandja. Kindlasti annab see tiitel meie praegustele töötajatele kinnitust, et nad on õiges kohas ning potentsiaalsetele töötajatele kindlust meie juurde tööle kandideerida,” kommenteeris tiitli saamist personali peaspetsialist Evelin Ausmees.

#meietootukassa

Jaga artiklit

Facebook
LinkedIn

Vanemad postitused

Töötukassa on hariduse sõber

Meie lõunapoolsetest osakondadest tuleb häid uudiseid. Nimelt tunnustas 28. septembril SA Võrumaa Arenduskeskuse juhatuse liige Tiit Toots tänusündmusel Antsla Kultuurikeskuses