Kivipallurid libedal jääl ehk töötukassa riigiasutuste curlinguturniiril

Kas teadsite, et jääkeeglis ehk curlingus (eesti keeles ka kurling) mööda jääd libistatavad kivikuulid kaaluvad lausa 19 kg (näiteks veetünnid, mis meil kontorites on, kaaluvad 18 kg)!

Me ka ei teadnud, aga osalesime siiski riigiasutuste mitmevõistluse järjekordses spordivoorus. Kui võimalus antakse, tuleb ikka uusi asju proovida. 7. märtsi õhtul kogunesidki kümne asutuse 4-5liikmelised võistkonnad Tondiraba jäähalli võistlema alal, mida enamus võistkondi varem proovinudki polnud. 

Liia, Siiri-Lii, Indrek, Karin ja Taimar

Tuleb tunnistada, et curling kuulub nende spordialade hulka, mis teleekraanil tundub oluliselt lihtsam ehk nn käkitegu. Päriselt neid kivimürakaid tempo ja täpsusega, mida soovid, jääle liuglema panna (45 m kaugusele sihtida) on aga hoopis miskit muud ja uut. Meie entusiastlik ja pealehakkamist täis tiim koosseisus Taimar Vares, Liia Ringo, Karin Kallas, Siiri-Lii Sandre ja Indrek Mõttus õnneks päris nulli peale ei jäänud ja saime nii mõnegi särava liuglemisega ning osava harjakeerutamisega hakkama.

Parima väljaselgitamiseks peeti 3 vooru: 2 alagrupimängu ja seejärel kohamäng. Pärast kaht alagrupimängu pääsesime endi üllatuseks lausa 7.-8. koha väljaselgitamisele. Võistluse auhinnaline esikolmik oli lõpuks: 1. Operail, 2. Eesti Raudtee, 3. Kaitseministeerium. Meie võitsime taas 8. koha punktid (nagu ka bowlingu turniiril).

Riigiasutuse mitmevõistluse järgmiseks etapiks on rannavõrkpall siseväljakutel, ehtsal liival ja juba 25. märtsil. 

#meietootukassa #liikumisaasta #firmasport

Jaga artiklit

Facebook
LinkedIn

Vanemad postitused

Töötukassa on hariduse sõber

Meie lõunapoolsetest osakondadest tuleb häid uudiseid. Nimelt tunnustas 28. septembril SA Võrumaa Arenduskeskuse juhatuse liige Tiit Toots tänusündmusel Antsla Kultuurikeskuses