Liikumisaastast inspireeritud töötukassa suvepäev

Augustikuu viimasel reedel toimus üle väga mitme aasta taas töötukassa suvepäev. Kuna käimas on liikumisaasta, siis sel korral veetsime imeilusa päeva Järvamaal, Valgehobusemäe suusa- ja spordikeskuses erinevaid aktiivseid ja vähem aktiivseid tegevusi tehes.

Seekordne suvepäev andis kõigile osalejatele vabaduse teha just seda, mis talle kõige enam meeldib – matkati metsas ratta või kondimootri abil, korjati seeni, mängiti tennist ja korvpalli, samas oli võimalus ka veeta aega tugitoolisportlaste alal või proovida esimest korda elus vibulaskmist, SUPlaua või fatbike´iga sõitmist või suvist tuubirada. Kui Sa aga midagi üldse teha ei soovinud, siis ka see võimalus oli ja paljud kasutasidki aega lihtsalt teise osakonna kolleegidega jutumaratoni maha pidamiseks või pilvede vaatamiseks. Kes aga soovis päeva väikest võistlusmomenti, see sai kaasa lüüa UKU CUP´23 võistlusel.

Töötukassa oma spordivõistlus UKU CUP
Suvepäeva raames viidi läbi ka aastaid tagasi töötajate initsiatiivist alguse saanud UKU CUP, mis seekord toimus juba viiendat korda. Algselt osakondade vahelise discgolfi võistlusena loodud UKU CUP on nüüdseks kujunenud mitmest erinevast spordialast koosnevaks vahvaks võistluseks, kus sel aastal uuendusliku muudatusena moodustati tiimid hoopis loosi teel, pannes proovile ka teised töötukassa väärtused – koostöö ja usalduse. Siit ka vihje, et UKU CUPi nimetus on meie väärtuste akronüüm.


Neljaliikmelised tiimid panis ennast proovile discgolfis, korvpalli vabavisetes, vibulaskmises, puttamises, sudoku lahendamises, SUP-lauaga sõitmises ja mölkkys. 

Pimeduse saabudes tegime ühiselt sporditeemalist kahooti ja nõksutasime puusi tantsutöötoas Ladina-Ameerika muusika rütmis ning suvepäeva lõpetas Trad.Attack!

#meietootukassa

Jaga artiklit

Facebook
LinkedIn

Vanemad postitused

Töötukassas võid Sa olla Sina ise

29. mail tunnustati 60 Eestis tegutsevat ettevõtet, avaliku sektori organisatsiooni ja vabaühendust mitmekesise tööandja märgisega “Austame erinevusi”. Märgist annab välja

Töötukassa on hariduse sõber

Meie lõunapoolsetest osakondadest tuleb häid uudiseid. Nimelt tunnustas 28. septembril SA Võrumaa Arenduskeskuse juhatuse liige Tiit Toots tänusündmusel Antsla Kultuurikeskuses