Töötukassa tähistab liikumisaastat #liikumisaasta BINGOGA

Häid ideid tuleb ikka taaskasutada! Nimelt andis töötukassas tööandja brändingu tegevusi eestvedav Evelin Ausmees mõned aastad tagasi igapäevaselt terve olemise teemal e-külalistunni algatuses Tagasi kooli. Koos perega tehti bingolaud ja siis püüti ruudustik üheskoos täis saada.

Veebruari alguses startisid ka töötukassa töötajad bingolauda täitma. Osavõtt on loomulikult vabatahtlik, aga osaleda on võimalik nii individuaalselt kui ka kuni 3liikmelise tiimina. Aega on aasta lõpuni. Välja ei selgitata kiiremaid bingolaua täitjaid, eesmärgiks on kaasata võimalikult paljud töötajad ligi tuhandepealisest meeskonnast.

Lisaks bingole tähistatakse ka sel aastal maikuus töötukassas tervisekuud, kus muude tegevuste seas osaletakse maijooksul, loetakse ühiselt samme, võimeldakse hommikuti üheskoos üle Teamsi ning avastatakse üheskoos RMK matkaradasid. Eelmise aasta tervisekuu kohta saad lugeda SIIT.

#liikumisaasta #meietootukassa #terveskehastervevaim

Jaga artiklit

Facebook
LinkedIn

Vanemad postitused

Töötukassa on hariduse sõber

Meie lõunapoolsetest osakondadest tuleb häid uudiseid. Nimelt tunnustas 28. septembril SA Võrumaa Arenduskeskuse juhatuse liige Tiit Toots tänusündmusel Antsla Kultuurikeskuses