Töötukassa on Unistuste Tööandja 2022

Eelmisel neljapäeval toimus Marketingi Instituudi poolt korraldatud Eesti hinnatuima tööandja brändikonkursi „Unistuste Tööandja“ valimine. Lisaks sellele, et meid kuulutati Unistuste tööandjaks avaliku sektoris, tuli üllatuslikult ka kogu konkursi peavõit meile. Erasektori Unistuste tööandjaks sai Helmes AS.

Tiitel tuli meile suure üllatusena, sest alles kolm aastat tagasi alustasime me teadlikku tööandja brändi kujundamist ning alles aasta eest selle avalikku kommunikatsiooni.

Töötukassas tehakse tööd suurest missioonitundest ja see on ka väärtus, millele töötukassa oma meeskonnas panustab. Meil on tugev väärtuspõhine organisatsioonikultuur. Inimesed tunnevad, et viivad ellu olulist missiooni, toetades eestimaalasi aastakümnete jooksul sobivaimate tööalaste valikute tegemisel, makstes kiirelt ja täpselt toetusi ning luues selleks kõigeks toetavaid süsteeme.

Töötukassa vajab oma ala parimaid spetsialiste – nõustajaid, IT-spetsialiste, raamatupidajaid, ning meil peab olema oma viis nende motiveerimiseks ja hoidmiseks. Avaliku sektori organisatsioonina ei saa me enamasti teha parimaid palgapakkumisi, aga võitleme kõrvuti erasektoriga iga kvalifitseeritud töötaja eest, pakkudes oma töötajatele paindlikku tööaega, kaugelt töötamise võimalust, hulgaliselt enesearengu võimalusi ja veel palju muudki.

Palju palju õnne kõigile töötukassa töötajatele, sest igaüks on väga oluline osa töötukassa tugevast organisatsioonikultuurist, mis nüüd järjest rohkem paistab ka väljaspoole.

Varasematel aastatel on tiitli võitnud Sisekaitseakadeemia, LHV Pank AS, SA Teaduskeskus AHHAA, Ericsson Eesti AS, Pipedrive OÜ, Päästeamet, Elisa Eesti AS ja Nortal AS.

Jaga artiklit

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

Vanemad postitused

Töötukassa on Unistuste Tööandja 2022

Eelmisel neljapäeval toimus Marketingi Instituudi poolt korraldatud Eesti hinnatuima tööandja brändikonkursi „Unistuste Tööandja“ valimine. Lisaks sellele, et meid kuulutati Unistuste tööandjaks